Zdravé a chutné potraviny

Vitajte na stránkach Vital FoodVital Food je vegan predajňa ponúkajúca zdravé potraviny, bio potraviny, potraviny bez lepku, bez laktózy, a ďalšie zdravie podporujúce produkty.

Telo ako chrám, nie ako kontajner

Nie je totiž jedno, čím plníme svoju telesnú schránku. To nás ovplyvňuje na mnohých úrovniach – verím, že to viete aj Vy, a preto ste tu. Mojim cieľom je poskytnúť Vám možnosti a pomoc k dosiahnutiu tohto ideálu – pristupovať k svojmu telu s úctou, a to prostredníctvom našej predajne a poradenstva. Pri tom mi istotne pomôže 25 rokov skúseností v oblasti zdravotnej prevencie spojených s ich praktickou aplikáciou v našej rodine.

Či už teda hľadáte obchod, kde môžete nakúpiť zdravé potraviny za dobrú cenu, alebo si len chcete niekam s priateľmi sadnúť k chutnému šalátu, bagete alebo čaju s niečim sladkým, Vital Food je tu pre Vás!

Čo zdravé a chutné teda u nás nájdete?

Keďže našim cieľom je ponúknuť Vám zdravé a chutné bio potraviny, tak u nás nájdete:

  • balené potraviny bio (aj nebio) rastlinného typu,
  • vážené strukoviny, obilniny, orechy a sušené ovocie,
  • bezlepkový sortiment,
  • rastlinné mlieka, syry, pomazánky,
  • čerstvé šaláty, bagety, štrúdle,
  • čaj, šťavy, kokteily,
  • a ďalšie.

Budem rada, ak pritom využijete možnosť výživového poradenstva, pretože našim cieľom nie je len predať Vám čosi zdravé a chutné, ale zároveň Vám odovzdať naše vedomosti a skúsenosti z oblasti zdravého životného štýlu. Veď predsa dobrá rada nad zlato!

Zdravie súvisí aj s vyrovnaným duševným rozpoložením – preto neváhajte a využite možnosť pochutnať si na šaláte či čaji (alebo inej pochúťke) v pokoji a v príjemnej atmosfére priamo u nás – radi Vás tu obslúžime.

Navyše u nás nájdete aj prírodnú slovenskú kozmetiku a literatúru a časopisy z oblasti zdravého životného štýlu.

Ak sme Vás zaujali, pozrite si našu kontaktnú stránku – sme v centre mesta na Zvonárskej 1, takže nás ľahko nájdete.

P.S.: Sme tiež registračné miesto pre produkty firmy Green Ways. Ich zelený jačmeň a chlorella sú špičkovými produktami s vysokou biologickou kvalitou pre hĺbkovú bunkovú výživu, regeneráciu i detoxikáciu organizmu. A tak Vám u nás ponúkame možnosť nákupu a poradenstva i v tejto oblasti.

O nás

Volám sa Natália Butalová a mám vyštudovaný odbor technológie spracovania mlieka, tukov a kozmetiky na chemicko-technologickej fakulte STUBA. Už 25 rokov sa ako lektorka OZ Život a Zdravie venujem verejnej prednáškovej činnosti zameranej na primárnu zdravotnú a protidrogovú prevenciu a zodpovedajúcim programom pre školy aj škôlky. Spolu so svojou rodinou rokmi a skúsenosťami poznávame, že zdravý životný štýl (pohyb, výživa, pitný režim, vzduch, slnko, striedmosť, odpočinok, vzťahy-dôvera) má najvýznamnejší vplyv na naše zdraviePreto som mala túžbu podporiť trend zdravého životného štýlu aj touto praktickou službou – vlastnou predajňou zdravej výživy s možnosťou posedenia a rýchleho občerstvenia. Pritom naďalej ponúkam aj výživové poradenstvo a budem rada ak ma oslovíte i priamo v predajni 🙂 .

Ak Vás môj životný príbeh zaujal, a chceli by ste sa dozvedieť viac, prečítajte si Ako to všetko začalo. A o tom, ako na zdravý životný štýl, sa s Vami samozrejme rada podelím i osobne v našej predajni.

Blog

Ako som svoj životný štýl obrátila o 180°

Zlom v mojom vnímaní Životného štýlu Životný štýl je spôsob, akým žijeme cca 90% svojho času. Väčšinou každý žije najlepšie ako vie, a tiež podľa toho, čo vidí okolo seba. Niekedy však prichádzajú okolnosti, ktoré nás z toho prúdu vytiahnu. Mňa z neho vytiahla jedna malá knižka o spôsobe chovu hospodárskych zvierat určených pre výživu obyvateľstva. Po jej prečítaní …

Kde v Košiciach nás nájdete

Sme Vital Food – vegan predajňa potravín, Košice.
Stručný prehľad toho, čo ponúkame nájdete tu.
Ak sa o nás chcete dozvedieť viac, určite si prečítajte sekciu O nás.

Vital Food
Zvonárska 1
040 01 Košice

Otváracie hodiny
Pondelok až štvrtok od 10:00 do 18:00
Piatok (apríl-september) od 10:00 do 18:00
Piatok (október-marec) od 10:00 do 15:00
Cez víkend máme zatvorené